Piłkarze Polonii Warszawa (Ernest Terpiłowski, Nikodem Zawistowski, Marcel Predenkiewicz) udali się na Stare Miasto, składając życzenia napotkanym przedstawicielkom płci pięknej. Przy okazji wręczali zaproszenia na nasz najbliższy mecz z Kotwicą Kołobrzeg. Obejrzyjcie jak wyglądała ta akcja okiem naszej kamery.
Wszystkim Paniom składamy serdeczne życzenia z okazji ich święta i zachęcamy do odwiedzin na Konwiktorskiej 6 już w tę niedziele przy okazji meczu z Kotwicą Kołobrzeg!










