O Akademii

Szkolimy przyszłych piłkarzy – to wielka szansa dla Twojego dziecka!
Zapisz swoją pociechę do Akademii Polonii Warszawa.

ZOSTAŃ PIŁKARZEM AKADEMII POLONII WARSZAWA

Skorzystaj z kompleksowej oferty, która pozwoli na systematyczny rozwój umiejętności piłkarskich Twojego dziecka

Treningi piłkarskie

 

 

Treningi bramkarskie

 

 

Treningi motoryczne

 

 

Testy sprawnościowe
Obozy sportowe
Ubezpieczenie
Mecze w ramach rozgrywek MZPN i PZPN
Przejazdy autokarowe
Turnieje
Autorski program szkolenia
W celu uzyskania większej liczby informacji na temat grup oraz roczników trenujących w akademii Polonii Warszawa prosimy o kontakt mailowy na adres akademia@kspolonia.pl

TRENUJ W NAJSTARSZYM WARSZAWSKIM KLUBIE PIŁKARSKIM

ZAJĘCIA DODATKOWE

Niezależnie od przynależności do Akademii istnieje możliwość wykupienia godzin treningowych dla osób indywidualnych lub grup zorganizowanych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w czasie dodatkowym.

„Szkolenie i współzawodnictwo sportowe prowadzone przez AKADEMIĘ PIŁKARSKĄ POLONIA WARSZWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ współfinansuje m.st. Warszawa”

TRENINGI PIŁKARSKIE

To zajęcia dla dzieci i młodzieży, gdzie piłka nożna stanowi najważniejszy element treningu. Poprzez treningi rozwijane są m.in. umiejętności techniczne.

TRENINGI MOTORYCZNE

Treningi są przeznaczone dla chłopców i dziewczynek, którzy chcieliby poprawić swoje umiejętności piłkarskie w szybkim tempie.

TRENINGI BRAMKARSKIE

Treningi są skierowane do dzieci i młodzieży, chcących szkolić swoje umiejętności bramkarskie pod nadzorem doświadczonych trenerów.

CZEGO UCZY AKADEMIA

NASI TRENERZY

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty Akademii. Wypełnij formularz kontaktowy, a my się do Ciebie odezwiemy.

    Informujemy, że pozyskane dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu w odpowiedzi na otrzymaną wiadomość. rozwińSzczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce prywatności. zwiń

    Informujemy, że pozyskane dane osobowe... rozwińbędą wykorzystane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu w odpowiedzi na otrzymaną wiadomość. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce prywatności. zwiń

    Jeżeli chcesz być na bieżąco, zaznacz poniższe checkboxy.