Wydarzenia

Otwarty Stadion – przyjdź za darmo na K6 i zakochaj się w Polonii!

Data publikacji: 27.02.2023

Lubisz piłkę nożną, ale nie byłeś od dawna – albo nigdy – na stadionie przy Konwiktorskiej? To niedopatrzenie, które pomożemy Ci naprawić! Odbierz darmowy bilet na dowolny mecz Polonii i zakochaj się w Czarnych Koszulach tak jak my! Ruszamy z akcją Otwarty Stadion i zapraszamy Cię do wspólnego celebrowania sportowych emocji i wspólnej drogi do ekstraklasy.

Cześć na K6! Te słowa chcemy w nadchodzących miesiącach wypowiadać jak najczęściej do nowych kibiców, którzy tak jak my będą chcieli wesprzeć Czarne Koszule, a przede wszystkim dobrze się bawić przy sportowych emocjach. Żeby zachęcić Was do przyjścia na Konwiktorską, w tej rundzie rozdamy darmowe bilety każdemu nowemu sympatykowi!

Jeżeli nie masz jeszcze konta w naszym systemie biletowym, możesz odebrać darmową wejściówkę na dowolny mecz Czarnych Koszul w rundzie wiosennej. Żeby skorzystać z promocji wystarczy:

  • założyć konto na stronie bilety.kspolonia.pl
  • wybrać spotkanie, na które chcesz przyjść
  • wybrać miejsce na sektorze A1 lub A2 i kategorię biletu „Otwarty Stadion”
  • w procesie zakupu biletu wpisać kod „OTWARTYSTADION” w polu „użyj vouchera”
  • I gotowe! Całkowicie darmowy bilet czeka na mailu oraz Twoim koncie biletowym, możesz go wydrukować lub skorzystać z wersji elektronicznej

Wejdź już teraz do naszego systemu biletowego i zapewnij sobie darmową przepustkę do świata emocji:

– Miłością warto się dzielić i my chcemy podzielić się z całym światem miłością do Polonii. Do klubu dumnego i ambitnego, ale przy tym otwartego na wszystkich, skromnego i rodzinnego. Klubu, który mierzy bardzo wysoko, ale na tej drodze stawia na transparentność oraz szacunek. W Polonii warto się zakochać. Tylko uważajcie, bo to miłość na całe życie – uśmiecha się prezes Gregoire Nitot, zachęcając nowych fanów do skorzystania z akcji Otwarty Stadion.

Więcej informacji o akcji znajdziesz na stronie kspolonia.pl/otwarty-stadion. Z regulaminem akcji możesz zapoznać się TUTAJ.

Liczba darmowych wejściówek na każde spotkanie będzie ograniczona, więc warto się pospieszyć, żeby zająć najlepsze miejsce przy ul. Konwiktorskiej 6. Najbliższe domowe spotkanie rozpocznie się w sobotę, 4 marca, o godzinie 17. Rywalem będzie Śląsk II Wrocław.

Do zobaczenia na stadionie!