Wydarzenia

Karnetowiczu! Zaproś za darmo kumpli na mecz i zgarnij cenne nagrody!

  • Strona główna
  • News
  • Karnetowiczu! Zaproś za darmo kumpli na mecz i zgarnij cenne nagrody!
Data publikacji: 27.02.2023

Kto lepiej potrafi podzielić się swoją miłością niż sam zakochany? Najwierniejsi kibice są najlepszymi ambasadorami klubu i właśnie dla nich ruszamy z akcją „Kumple z Trybuny”. Każdy pełnoletni posiadacz karnetu może walczyć o unikalne nagrody, zapraszając na mecze swoich kumpli i kumpele, którzy dotychczas nie chodzili na K6.

Chcesz za darmo podzielić się piłkarskimi emocjami ze swoją ekipą i powalczyć o cenne nagrody? A na dodatek wesprzeć swój klub i pomóc Polonii w zapełnieniu trybun? Wystarczy wziąć udział w akcji „Kumple z Trybuny” i zapraszać swoją ferajnę na Konwiktorską! Jak to zrobić:

  • Jeżeli jeszcze go nie masz, kup karnet na stronie bilety.kspolonia.pl
  • Generuj darmowe bilety na mecze dla nowych kibiców, którzy nie mają jeszcze kont w naszym systemie biletowym
  • Pamiętaj, żeby przy wyborze kategorii biletu wybrać opcję „Kumple z Trybuny”
  • Przy zakupie biletu wystarczy, że podasz dane swoich gości i wpiszesz kod „KUMPEL” w polu „użyj voucher”
  • Twój gość otrzyma darmowy bilet, a Ty punkty, które będziesz mógł zamienić na unikalne nagrody

Za każdy wygenerowany bilet dla nowego kibica otrzymasz 10 punktów. Jeżeli ta osoba wykorzysta wejściówkę i przyjdzie na stadion, na Twoje konto wpadnie dodatkowe 100 punktów. Największym sukcesem będzie powrót tego samego gościa na kolejne spotkania – każdy zakupiony bilet na kolejne mecze domowe w tej rundzie to aż 200 punktów dla Ciebie w rankingu!

Po każdej kolejce punkty będą zliczane i publikowane w rankingu na stronie KUMPLI Z TRYBUNY. Pamiętaj, że na swoim koncie w systemie biletowym, w zakładce „Twoje Konto” –> „Edytuj dane” możesz ustawić swój nick, który będzie wyświetlał się w rankingu.

Zwycięzca będzie mógł wziąć udział w treningu pierwszego zespołu Polonii, otrzyma karnet VIP na kolejną rundę, koszulkę meczową z podpisami drużyny oraz voucher o wartości 100 złotych do wykorzystania w Sklepie Kibica. Kolejnych dziewięcioro uczestników konkursu również otrzyma cenne nagrody, jak spotkanie z wybranym piłkarzem lub trenerem czy darmowy karnet.

– Karnetowicze są naszymi najlepszymi ambasadorami. Zachęcają swoich kumpli i kumpele do przychodzenia na trybuny, opowiadają im o Czarnych Koszulach, a przede wszystkim najlepiej wiedzą, czym jest miłość do Polonii. A kto lepiej przekaże uczucie niż sam zakochany? Dlatego od początku rundy wiosennej chcemy dać im dodatkowe narzędzia do zachęcania nowych kibiców, aby przyszli na stadion. Bierzcie udział w „Kumplach z Trybuny”, zgarniajcie fajne nagrody, a przede wszystkim zapełnijmy wspólnie trybuny przy K6 – zdradza dyrektor marketingu i sprzedaży Polonii, Marcin Bratkowski.

Do udziału w programie uprawnieni są wszyscy pełnoletni posiadacze karnetów, zarówno sezonowych jak i na rundę wiosenną. Karnety na rundę wiosenną są cały czas w sprzedaży. więc „Kumple z Trybuny” czekają na Ciebie i Twoją ferajnę.