I Drużyna Klub Wydarzenia

Ostatni taniec w II lidze. Rusza sprzedaż na mecz z Motorem!

Data publikacji: 23.05.2023

Awans? Zapewniony. Mistrzostwo eWinner II Ligi? Pewne. Wielkie emocje w sezonie 2022/23 przy Konwiktorskiej jeszcze się jednak nie skończyły. W niedzielę 4 czerwca o godz. 18. Czarne Koszule podejmą Motor Lublin, chcąc zamknąć udana kampanię efektownym zwycięstwem nad silnym rywalem. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów!

Przypominamy, że na mecz z zespołem z Lublina będzie otwarta również Trybuna Kamienna, na której spodziewamy się gorącego dopingu dla zespołu Rafała Smalca. Goście również mogą liczyć na wsparcie 352 fanów przyjezdnych – wypełnią swój sektor do ostatniego miejsca, licząc na to, że dobrym występem w stolicy przypieczętują awans do baraży, które mogą im dać promocję do Fortuna 1. Ligi.

My będziemy w rzadkiej sytuacji pełnego komfortu. Możemy od pierwszej minuty świętować udany sezon i zagrzewać piłkarzy do drugoligowego „Last Dance”. Szykuje się piękne, gorące, letnie święto przy Konwiktorskiej, na którym na pewno nie może Cię zabraknąć! Podziękuj zawodnikom za ich całoroczny wysiłek i przyjdź na ostatni mecz sezonu.

Bilety kupisz ONLINE lub stacjonarnie w naszym barze Czarna Koszula od 10 do 19:30. Przypominamy, że na ten mecz znów działa Otwarty Stadion, czyli nasza akcja, w ramach której każdy nowy kibic (albo taki, który nie był na K6 od 2015 roku), może wygenerować w łatwy sposób darmową wejściówkę. TUTAJ WIĘCEJ INFORMACJI.

To też ostatnia szansa w tym sezonie dla karnetowiczów, żeby zaprosić nowych fanów i podreperować swój ranking w KUMPLACH Z TRYBUNY. Warto, bo nagrody są niezwykle atrakcyjne.

Przypominamy, że już w sprzedaży są okolicznościowe koszulki z okazji awansu do Fortuna 1. Ligi. Jeśli nie kupiłeś jej po meczu z Olimpią na naszych stoiskach z oficjalnymi klubowymi gadżetami, zrobisz to w naszym SKLEPIE INTERNETOWYM. Przyjdź w tej koszulce i wspólnie z tysiącami innych sympatyków świętuj koniec magicznego sezonu!

Cześć na K6!