Klub Wydarzenia

Polonia łączy siły ze studentami SGH! Współpraca z korzyścią dla wszystkich

Data publikacji: 28.03.2023

Z dumą ogłaszamy, że nowym Partnerem Akademickim Czarnych Koszul zostało SKN Zarządzania w Sporcie, zrzeszające studentów Szkoły Głównej Handlowej (SGH). Stołeczna uczelnia od przeszło stu lat kształci absolwentów kierunków biznesowych. W ramach partnerstwa mecze Polonii, ze szczególnym naciskiem na akcję „Otwarty Stadion”, będą promowane na terenie uczelni, podczas eventów organizowanych przez Partnera oraz w jego kanałach digitalowych.

SKN Zarządzania w Sporcie zrzesza setki studentów Szkoły Głównej Handlowej, którzy wiążą swoją przyszłość ze sportem. Sztandarowymi projektami organizowanymi przez naszego Partnera są rozpoczynające się dzisiaj Dni Biznesu w Sporcie czy czerwcowe Igrzyska Kół Naukowych. W ramach współpracy Polonia będzie mogła dotrzeć do studentów SGH z informacjami dotyczącymi akcji „Otwarty Stadion”, w ramach której nowi kibice mogą przychodzić na stadion przy Konwiktorskiej za darmo. Wspólne działania będą prowadzone zarówno w mediach społecznościowych, jak i fizycznie na terenie uczelni. W zamian, najzdolniejsi członkowie Koła będą mogli odbywać praktyki studenckie w dziale marketingu i sprzedaży Polonii Warszawa. Klub wesprze także merytorycznie i promocyjnie wydarzenia organizowane na terenie Szkoły Głównej Handlowej.

Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w Dniach Biznesu w Sporcie, które ruszają we wtorek 28 marca i potrwają przez trzy kolejne dni. Wśród prelegentów nie zabraknie kluczowych postaci ze świata sportu i biznesu. Więcej informacji na FACEBOOKU. Wszystkie spotkania będą transmitowane na kanale YouTube naszego Partnera: https://www.youtube.com/@sknzws

– Polonia zawsze była klubem ciekawym świata, inteligenckim, otwartym. Wierzymy w rolę edukacji i chcemy dzielić się swoim know-how z młodymi ludźmi, którzy w przyszłości będą rządzić polskim światem sportu, biznesu i marketingu. Nie ukrywam również, że kluczowe dla nas jest dotarcie na uczelnie z informacjami o programie Otwarty Stadion, w ramach którego każdy nowy kibic przychodzi na nasz mecz za darmo. Wierzymy w to, że studenci, dla których Warszawa jest nowym miejscem życia, pokochają Czarne Koszule tak, jak kochają je od 111 lat mieszkańcy stolicy. Chcemy, żeby każdy czuł się przy Konwiktorskiej jak w domu, również jeżeli pochodzi spoza Warszawy i kibicuje innym zespołom. Do zobaczenia na K6! – mówi dyrektor sprzedaży i marketingu w Polonii Warszawa, Marcin Bratkowski.

– Cieszy nas pozyskanie partnera o takiej renomie. Polonia realizuje plan powrotu na piłkarski szczyt, budując organizację opartą przede wszystkim o solidne biznesowe fundamenty. Wśród naszych członków nie brakuje sympatyków Czarnych Koszul, a sama współpraca będzie przynosiła obopólne korzyści. Możliwość poznania sposobu funkcjonowania klubu piłkarskiego od podszewki czy wspólne działania promocyjne to tylko część z zaplanowanych atrakcji – podkreśla Krzysztof Radziwanowski, Prezes SKN Zarządzania w Sporcie Szkoły Głównej Handlowej.

Zapraszamy wszystkich studentów, nie tylko SGH, na nasz mecz z Hutnikiem Kraków, który rozpocznie się w sobotę 1 kwietnia o godzinie 17. Nowi kibice mogą wygenerować darmowy bilet w ramach akcji OTWARTY STADION, a wejściówki odbierzesz TUTAJ.

Cześć na K6!