To była szalona, kosmiczna przygoda w Pucharze Polski, finalnie po 120 minutach walki na boisku musimy uznać wyższość rywala występującego na co dzień na boiskach Ekstraklasy. Puszcza lepsza o jedną bramkę i to klub z Niepołomic zameldował się w historycznym dla nich pierwszym półfinale Pucharu Polski. Zapraszamy za kulisy tego spotkania, na trybunach oraz na boisku działo się wiele.
Zapraszamy jednocześnie na nasz najbliższy mecz ligowy , który rozegramy 09.03 (niedziela) o godzinie 12:00 z Kotwicą Kołobrzeg. Do zobaczenia na trybunach! Bilety: https://bilety.kspolonia.pl/









