Klub

Polonia Warszawa i Dietific nawiązują współpracę

Data publikacji: 15.11.2023

Z przyjemnością chcielibyśmy ogłosić, że do grona naszych Partnerów dołączyła firma Dietific, która oferuje catering dietetyczny na terenie całej Polski. Dietific powstał w 2013 roku, a w ofercie posiada szereg różnych wariantów diety, między innymi: dla osób chcących pozbyć się nadmiarowych kilogramów, niskoglikemiczną, o obniżonej zawartości węglowodanów, bez glutenu i mleka, czy też dla sportowców.

Warto nadmienić, że z bogatej oferty i autorskiego programu dr Krystyny Pogoń korzystają od dłuższego czasu również zawodnicy Czarnych Koszul, którzy bardzo chwalą sobie zbilansowane posiłki oferowane przez wykwalifikowanych dietetyków i technologów żywności firmy Dietific.

„Cieszymy się, że w końcu podpisaliśmy umowę z klubem sportowym Polonia Warszawa. Liczymy na długofalową współpracę, a także możliwość zintensyfikowania naszych działań promocyjnych w przyszłości”– powiedziała właścicielka Dietific, Krystyna Pogoń.

„Zawodnicy i sztab trenerski są bardzo zadowoleni z oferty żywieniowej firmy Dietific. Chcieliśmy utrzymać wstępne ustalenia, ale z drugiej strony zależało nam na współpracy w troszkę szerszym zakresie i wydaje się, że udało nam się to porozumienie wypracować. Pracujemy już nad wspólnymi działaniami marketingowymi i promocyjnymi w niedalekiej przyszłości, również mając na uwadze ofertę skierowaną dla naszych kibiców” – mówi Bartłomiej Dryl, Członek Zarządu KS Polonia Warszawa.

Więcej informacji o ofercie Dietific na stronie.

Witamy przy #K6, #K6Dietific