Klub

Kumple z Trybuny – nagrody za mecz z Arką Gdynia

Data publikacji: 26.02.2024

Nagrody za nasz poprzedni domowy mecz z Arką Gdynia zdobyli: P. Daniel, P. Krzysztof oraz. P. Marzena. Gratulujemy! Ze zwycięzcami w sprawie odbioru nagród skontaktujemy się drogą mailową. Spis nagród, które otrzymają dostępny jest poniżej. Ty również możesz zawalczyć o nagrody na następnym meczu, zapraszając kumpli na mecz z Chrobrym Głogów!

Dziękujemy za Wasz wkład w rozwój społeczności kibicowskiej Polonii Warszawa. Już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w programie Kumple z Trybuny na najbliższym meczu z Chrobrym Głogów. Przypominamy, że od tej rundy każdy kibic Polonii (nie tylko KARNETOWICZ) zarejestrowany w naszym systemie może wygenerować dla swojego KUMPLA lub KUMPELI 🙂 darmowy bilet na mecz. Przypominamy ZASADY

Nowe nagrody:

Punkty możecie zbierać niezmiennie w przekroju całego sezonu i zawalczyć o atrakcyjne nagrody na koniec. Dodatkowo oprócz nagród za całą rundę wiosenną będą przysługiwały Wam nagrody za pojedynczy mecz.

Nagrody przysługujące za każdy domowy mecz Polonii Warszawa w rundzie wiosennej sezonu 23/24*
1 miejsce

  1. gwarantowane miejsce w konkursie rzutów karnych organizowanych w przerwie meczu
  2. piłka z podpisami zawodników;
  3. voucher o wartości 100 zł na usługę gastronomiczna (napój/ jedzenie) do zrealizowania na terenie stadionu Polonii Warszawa w trakcie meczu

2-3 miejsce:

  1. voucher o wartości 50 zł na usługę gastronomiczną (napój/jedzenie) do zrealizowania na terenie stadionu Polonii Warszawa w trakcie meczu.
  2. zestaw gadżetów z oficjalnego sklepu Polonii Warszawa o wartości do 50 zł netto

*Nagrody na podstawie rankingu z meczu z Arką Gdynia zostaną wręczone przy okazji meczu z Chrobrym Głogów, nagrody za mecz z Chrobrym zostaną wręczone na meczu z Wisłą Płock itp.