Klub

Nowa odsłona programu KUMPLE Z TRYBUNY – runda wiosenna 2024

Data publikacji: 14.02.2024

Wraz ze startem rundy wiosennej pragniemy zaprosić wszystkich kibiców Czarnych Koszul do wzięcia udziału w nowej odsłonie znanego programu lojalnościowego „Kumple z Trybuny”. Od teraz będziecie mieli jeszcze większe szanse na wygranie atrakcyjnych nagród – warunek jest jeden zapraszajcie na nasze mecze jak najwięcej kumpel i kumpeli! Zbudujmy razem Warszawską Ferajnę wkręcając znajomych i rodzinę w kibicowanie Polonii  😊

Przypominamy, że oficjalnie ogłosiliśmy zakończenie poprzedniej edycji (szczegóły tutaj), wszyscy, którzy zgromadzili punkty i przysługują im nagrody otrzymają od nas informacje mailową ze szczegółami dot. ich odbioru.

Kumple z Trybuny – runda wiosenna sezonu 23/24

Od rundy wiosennej chcemy otworzyć możliwość zbierania punktów w programie dla wszystkich kibiców Czarnych Koszul (nie tylko karnetowiczów). Od teraz nagrody będziecie mogli zdobyć nie tylko na koniec rundy, ale za każdy pojedynczy mecz. Chcemy, aby każdy kto jest z nami na trybunach, mógł zostać również czynnym ambasadorem naszego klubu. Weź udział w programie Kumple z trybuny – runda wiosenna 23/24 i zbuduj z nami społeczność kibiców Polonii zdobywając przy tym atrakcyjne nagrody:

Podstawowe zasady nie ulegają zmianie. W programie lojalnościowym Kumple z Trybuny zyskujecie punkty za zaproszenie nowych osób na domowe mecze Polonii Warszawa.

Nowe zasady:

W programie może wziąć udział każdy kibic posiadający konto w systemie biletowym. Wystarczy na etapie zakupu biletu wpisać kod KUMPEL aby sprezentować wybranej osobie lub kilku osobom bilety na nasz mecz. Oczywiście niezmiennie taki bilet może odebrać osoba, która nie była dotąd na naszym meczu. Od tej pory nagradzane będą wyłącznie sytuacje, w której zaproszona osoba pojawiła się na naszym stadionie (100 punktów).

Nowe nagrody:

Punkty możecie zbierać niezmiennie w przekroju całego sezonu i zawalczyć o atrakcyjne nagrody na koniec. Dodatkowo oprócz nagród za całą rundę wiosenną będą przysługiwały Wam nagrody za pojedynczy mecz.

Nagrody przysługujące za każdy domowy mecz Polonii Warszawa w rundzie wiosennej sezonu 23/24*
1 miejsce

  1. gwarantowane miejsce w konkursie rzutów karnych organizowanych w przerwie meczu
  2. piłka z podpisami zawodników;
  3. voucher o wartości 100 zł na usługę gastronomiczna (napój/ jedzenie) do zrealizowania na terenie stadionu Polonii Warszawa w trakcie meczu

2-3 miejsce:

  1. voucher o wartości 50 zł na usługę gastronomiczną (napój/jedzenie) do zrealizowania na terenie stadionu Polonii Warszawa w trakcie meczu.
  2. zestaw gadżetów z oficjalnego sklepu Polonii Warszawa o wartości do 50 zł netto

*Nagrody na podstawie rankingu z meczu z Arką Gdynia zostaną wręczone przy okazji meczu z Chrobrym Głogów, nagrody za mecz z Chrobrym zostaną wręczone na meczu z Wisłą Płock itp.

Nagrody w klasyfikacji końcowej rundy wiosennej 23/24

1 miejsce:

– możliwość wzięcia udziału w jednym treningu pierwszego zespołu Organizatora przez zwycięzcę Rankingu sezonowego lub wyznaczoną przez niego osobę;

– darmowy karnet VIP GOLD na kolejny sezon dla zwycięzcy oraz wyznaczonej przez zwycięzcę osoby;

– koszulka meczowa z podpisami zawodników pierwszego zespołu;

– voucher o wartości 300 zł do wydania w sklepie online Organizatora.

2-3 miejsce:

– możliwość osobistego spotkania Uczestnika z trenerem albo wybranym piłkarzem;

– darmowy karnet zwykły na kolejny sezon dla zwycięzcy oraz wyznaczonej osoby towarzyszącej;

– voucher o wartości 150 zł do wydania w sklepie online Organizatora.

Zachęcamy do zapraszania znajomych, rodziny na nasze mecze i walki o atrakcyjne nagrody! Szczegóły znajdziecie w zaktualizowanej zakładce dotyczącej naszego programu Kumple z trybuny.

Na górze prezentujemy nagrody przyznawane na koniec rundy wiosennej
Nagrody przyznawane po każdym domowym meczu w rundzie wiosennej 24