Klub

TIER i Polonia Warszawa nawiązują współpracę!

Data publikacji: 11.02.2024

TIER i Polonia Warszawa łąc siły i zachęcają do korzystania z bardziej ekologicznych środków transportu. Od 17.02.2024, przez wszystkie dni meczowe w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 kibice Polonii Warszawa będą mogli skorzystać z przejazdów hulajnogami TIER ze zniżką. Przejazd z i na stadion przy ul. Konwiktorskiej 6.

Jak skorzystać ze zniżki?

  • Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem hulajnóg TIER, pobierz tier.app, a w zakładce Vouchery wpisz kod POLONIAWAW i ciesz się z 10 darmowych minut na pierwszy przejazd!
  • Specjalnie dla kibiców Polonii Warszawa jest również zniżka na każdy dzień meczowy w postaci dwóch przejazdów za pół ceny! Wystarczy użyć kodu KSPOLONIA. Zniżka jest dostępna tylko w dzień meczowy, a o każdej z nich będziemy przypominać kibicom Czarnych Koszul w oddzielnych postach i komunikatach, żebyście nie zapomnieli, że możecie dojechać z dowolnego miejsca na mecz swojego ukochanego klubu i wrócić do domu o połowę taniej! Na najbliższy mecz z Arką Gdynia zniżka zacznie obowiązywać od soboty 17.02.2024, dlatego już teraz pobierzcie aplikację TIER i zapoznajcie się z jej funkcjonalnościami, żeby wpisać kod KSPOLONIA w odpowiednie miejsce w zakładce Vouchery.

Specjalnie dla wszystkich kibiców został przygotowany dedykowany parking dla hulajnóg TIER przy ul. Konwiktorskiej 6. Parking jest zlokalizowany przed bramą wjazdową, przy kasie numer 2.

Jak zacząć jeździć TIER?

Aby spróbować jazdy e-hulajnogą TIER, pobierz aplikację, zarejestruj się i przypisz swoją metodę płatności. Następnie znajdź e-hulajnogę na mapie lub na ulicy i odblokuj ją skanując umieszczony na niej kod QR za pomocą aplikacji. Aby zakończyć jazdę, znajdź bezpieczne miejsce do zaparkowania, opuść podpórkę, otwórz aplikację TIER i dotknij przycisku „Zakończ przejazd”.

E-hulajnogi premium

TIER, to całkowicie nowe podejście do transportu osobistego, pozwalającego użytkownikom na wygodne i bezemisyjne przemieszczanie się po mieście. Nowoczesna flota zapewnia najlepsze doświadczenia z użytkowania poprzez wyjątkową konstrukcję: szeroką podstawę, duże koła, podwójny amortyzator oraz hamulce i wygodny uchwyt na telefon, dzięki któremu można nie tylko łatwo skorzystać z podglądu mapy, lecz również podładować swój smartfon. Dzięki bezkompromisowej misji zmiany mobilności na dobre, przełomowej technologii oraz odpowiedzialnej postawie wobec miast i środowiska, TIER jest obecny w ponad 100 miastach w Polsce

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Na e-hulajnodze można jeździć wyłącznie w pojedynkę oraz zabronione są przejazdy po spożyciu alkoholu. Zaparkowany pojazd nie powinien blokować przejścia lub przejazdu, a zakazy parkowania oznaczone odpowiednim znakiem drogowym, obowiązują również kierowców hulajnóg.

Codzienny środek transportu

Jedną z najważniejszych motywacji, którą kierują się użytkownicy TIER jest, jak zaznacza 82% z nich, szybkie dotarcie do wybranej lokalizacji. Aż 61 % wskazuje, że ceni TIER za wygodę z korzystania, a także dużą dostępność i elastyczność parkowania pojazdu. 54% osób podczas jazdy załatwia najważniejsze „sprawunki”, natomiast 43% wybiera e-hulajnogę jako środek transportu do pracy. E-hulajnogi TIER to również doskonały środek transportu w celach rekreacyjnych, co potwierdza aż 55% użytkowników.

Tagi:

ZOSTAŃ

SPONSOREM KLUBU

 

WIĘCEJ