Klub

Sprzedaż zamknięta karnetów: Instrukcja krok po kroku

Data publikacji: 24.06.2024

O godzinie 12:00 wystartowała zamknięta sprzedaż karnetów na sezon 2024/2025. Pierwszeństwo zakupu karnetu po preferencyjnej cenie 10% zniżki będą miały osoby posiadające karnet w minionej kampanii ligowej. Poniżej prezentujemy instrukcję krok po kroku, jak skorzystać z wspomnianej zniżki.

1. Zaloguj się na swoje konto w systemie biletowym www.bilety.kspolonia.pl.

2. Kliknij przycisk KUP KARNET.

3. Z mapy przedstawiającej podgląd boiska i układ stref wybierz strefę biletową (Trybuna Główna, Trybuna Kamienna) oraz sektor – po najechaniu kursorem na konkretny sektor zobaczysz ceny poszczególnych karnetów oraz liczbę wolnych miejsc.

4. Po kliknięciu na wybraną strefę pojawi się podgląd miejsc Jeśli zamawiasz karnet wyłącznie dla siebie, zaznacz jedno miejsce i kliknij przycisk Koszyk.

5. Następnie uzupełnij dane. Wprowadź numer PESEL swój bądź osoby, dla której składasz zamówienie w polu PESEL i kliknij przycisk PRZYDZIEL.

6. Aby skorzystać ze zniżki w ramach prowadzonej przedsprzedaży należy kliknąć przycisk „Dodaj zniżkę”, a następnie kliknąć „Karnet 23/24 – przedsprzedaż”. Wówczas zniżka naliczy się automatycznie. (wizualizacja dostępna poniżej)

7. Następnie wybierz formę biletu: Bilety lub E-karta kibica (karnet). Te kroki należy wykonać w przypadku każdego z karnetów.

8. Po uzupełnieniu danych i wyborze formy biletu naciśnij przycisk Podsumowanie.

9. Następnie, wybierz formę płatności i kliknij REALIZUJ.

10. W następnym kroku dokonaj wpłaty należności za zamówienie.

11. Gdy transakcja otrzyma status Zrealizowana, uzyskasz dostęp do karnetu/-ów w formie wybranej w trakcie zlecania zamówienia.

W razie jakichkolwiek problemów/pytań prosimy o kontakt pod adresem biuro@kspolonia.pl, telefonicznie pod numerem +48 22 746 92 62. W celu przedłużenia karnetu lub jego zakupu zapraszamy także do naszego sports baru Czarna Koszula, codziennie w godzinach od 11 do 19:30.