Klub

Społeczna Akademia Nauk w gronie partnerów Polonii Warszawa

Data publikacji: 11.06.2024

Niezmiernie miło nam poinformować, że do grona partnerów naszego Klubu dołączyła Społeczna Akademia Nauk. Dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współpracę!

Społeczna Akademia Nauk to niepubliczna uczelnia o zasięgu ogólnopolskim, działająca na rynku nieprzerwanie od 1994 roku! Uczelnia prowadzi studia pierwszego stopnia, jednolite magisterskie, seminaria doktoranckie oraz studia podyplomowe w systemie stacjonarnym, niestacjonarnym oraz online. Łącznie Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie posiada 26 kierunków do wyboru. Z ofertą uczelni możecie zapoznać się TUTAJ.

Nawiązanie współpracy z Klubem Polonia to dla naszej uczelni wyjątkowa okazja do realizowania wspólnych projektów. Wspólnie będziemy mogli tworzyć nowe możliwości rozwoju dla naszych studentów i wzmacniać więzi z lokalną społecznością – mówi dr Maciej Dębski, prof. SAN, Dyrektor Organizacyjny filii SAN w Warszawie

W ramach zawartej współpracy oba podmioty będą współpracować ze sobą na płaszczyźnie edukacyjnej oraz komunikacyjno-marketingowej. Współpraca ze Społeczną Akademią Nauk będzie obejmować m.in. wzajemną promocję, w tym na terenie uczelni oraz w mediach społecznościowych, a także organizowanie grupowych wyjść studentów na mecze przy Konwiktorskiej 6 czy stoiska informacyjne rozstawiane przez Uczelnię i Klub podczas organizowanych przez siebie wydarzeń.

Cieszymy się z podjętej współpracy, która mamy nadzieję, przyniesie wymierne korzyści każdej ze stron. Chcemy w ten sposób dotrzeć do młodych ludzi, w tym również do studentów z zagranicy, zapoznać ich nie tylko z historią miasta, ale także Klubu, który nieprzerwanie, mimo wielu przeciwności losu, jest ważną częścią stolicy od ponad 110-lat. To również okazja do stworzenia wspólnej płaszczyzny rozwoju dla młodych ludzi. Liczymy, że wspólnymi siłami uda nam się zrealizować kilka intersujących inicjatyw – przyznał Grzegorz Leśniewski, dyrektor marketingu i sprzedaży w Polonii Warszawa