Klub

Pogrom w Bieżuniu. Rezerwy nie dały szans Wkrze

Data publikacji: 20.05.2024

W miniony weekend drugie zwycięstwo z rzędu zanotował zespół rezerw Polonii Warszawa. Tym razem drużyna prowadzona przez Damiana Falkowskiego ograła w Bieżuniu miejscową Wkrę aż 7:0.

Niedzielny mecz w Bieżuniu to prawdziwy popis strzelecki Krystiana Tymendorfa, który aż pięciokrotnie znalazł drogę do siatki rywala. Co warto podkreślić, dorobek Krystiana mógłby być jeszcze bardziej okazały, gdyby nie zmarnowany rzut karny w 32. minucie. Z jego uderzeniem z jedenastego metra poradził sobie jednak bramkarz gospodarzy.

Dwa trafienia w tym spotkaniu dołożył również Nikita Vorobiov i spotkanie z czerwoną latarnią ligi zakończyło się bez niespodzianki. To również druga wygrana z rzędu naszego zespołu, pozwalająca złapać boiskową pewność siebie oraz odpowiedni rytm. Przypomnijmy, przed tygodniem „dwójka” ograła przed własną publicznością Mazur Gostynin 4:0.

O podtrzymanie dobrej passy Polonia II Warszawa zagra już w najbliższy piątek (24.03), a jej przeciwnikiem w 26. kolejce Decathlon V Ligi będzie Amator Maszewo, przedostatni zespół w tabeli. Początek o godzinie 20:45. Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie na mecz!

Polonia II Warszawa: Wiśniewski – Smulski, Olesiński, Skalski (65. Parafianowicz)- Żakowski (C), S. Dąbrowski (60. Ziembicki), Emre Celik, Keller, Kaim (60. Jarosz)- Vorobiov (60. Latsyba), Tymendorf

FOT. Oskar Kisielewski