Klub

Poczta Polska S.A. i Polonia Warszawa grają razem

Data publikacji: 15.02.2024

Klub Sportowy Polonia Warszawa z przyjemnością informuje, że dołączył do programu zniżek pracowniczych organizowanego przez firmę Poczta Polska S.A., który wychodzi naprzeciw idei programu Grupy zorganizowane, oferowanego przez Klub z Konwiktorskiej 6. Działania „Czarnych Koszul” skierowane są do pracowników Poczty Polskiej i ich rodzin, a głównym celem jest zwiększenie zainteresowania udziałem w wydarzeniach sportowych, jako formą rodzinnego spędzania czasu wolnego.

Grupy zorganizowane

Współpraca obejmuje spotkania domowe rozgrywane przy ul. Konwiktorskiej 6 w Warszawie w rundzie wiosennej w sezonie 2023/2024. Choć nie ukrywamy, że chcielibyśmy, aby wspólne działania były kontynuowane również i w kolejnym sezonie. W ramach przygotowanej przez nas oferty pracownikom Poczty Polskiej S.A. i członkom ich rodzin przysługuje 10% zniżki na zakup karnetu VIP, w tym również karnetów VIP GOLD i VIP SILVER, w rundzie wiosennej 2023/2024. Pierwszy mecz już 17.02.2024 z liderem Fortuna 1. Liga Arką Gdynia. Terminarz rundy wiosennej można znaleźć na stronie Terminarz – Oficjalna strona Polonii Warszawa (kspolonia.pl). Więcej informacji co do szczegółów związanych z programem Grupy zorganizowane można znaleźć na stronie Zapraszamy grupy zorganizowane na mecze Polonii – Oficjalna strona Polonii Warszawa (kspolonia.pl). Zapraszamy serdecznie!

O Poczta Polska S.A.

Poczta Polska to ponad 465-lat tradycji. Największy dostawca usług pocztowych w kraju, narodowy operator pocztowy oraz jednym z liderów usług paczkowo – kurierskich i logistycznych. Firma zatrudnia ponad 60 tysięcy pracowników i jest obecna w każdej gminie w Polsce, a sieć obejmuje blisko 7600 punktów.  Z usług Poczty Polskiej korzysta ponad 90% Polaków.