Klub

Zapraszamy grupy zorganizowane na mecze Polonii

Data publikacji: 23.01.2024

Kluczową misją KS Polonia Warszawa jest budowa najbardziej otwartego, przyjaznego, uśmiechniętego i pozytywnego klubu w Polsce. Chcemy to osiągnąć razem z Wami! Dlatego oferujemy darmowe, jednorazowe wejście na mecz Polonii Warszawa przy ul. Konwiktorskiej 6.

Propozycja skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych przyjściem na mecz Dumy Stolicy w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Zapraszamy zatem zorganizowane grupy dzieci i młodzieży z placówek oświatowych i szkolno-wychowawczych, młodych adeptów futbolu ze szkółek piłkarskich, parafii, osoby dorosłe, czy też zorganizowane grupy kibiców z zakładów pracy. W naszym domu przy #K6 ugościmy każdą osobę spragnioną piłkarskich emocji!

Grupy zorganizowane prosimy o umawianie terminów mailowo na adres marketing@kspolonia.pl. W treści wiadomości należy zawrzeć następujące informację: nazwę grupy, liczbę osób (minimum 10), dane organizatora i uczestników (imię i nazwisko, numer PESEL, adres e-mail), a także wskazać konkretny mecz, w którym chcieliby Państwo uczestniczyć. W odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo bilety do samodzielnego wydruku. Oferta obejmuje jednorazowe, darmowe wejście na mecz Czarnych Koszul. W kolejnych spotkaniach danej grupie będzie przysługiwać stosowna zniżka.

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 22 746 92 62.

Stadion przy Konwiktorskiej 6 warto odwiedzić przede wszystkim dla wyjątkowej atmosfery panującej na trybunach oraz na terenie obiektu, przed, w trakcie oraz po zakończeniu spotkania. Doping, zaangażowanie oraz otwartość to cechy charakteryzujące naszych kibiców. Zasmakuj w polonijnej atmosferze i przekonaj się, że jesteśmy #CzarniKulturalni.

Zróbmy to razem!