I Drużyna

Mecze Polonii Warszawa w telewizji! Sprawdź terminy i plan transmisji spotkań z udziałem Czarnych Koszul w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi

  • Strona główna
  • Aktualności
  • Mecze Polonii Warszawa w telewizji! Sprawdź terminy i plan transmisji spotkań z udziałem Czarnych Koszul w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi
Data publikacji: 10.07.2023

Poznaliśmy terminy i plan transmisji czterech pierwszych meczów Polonii Warszawa w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Naszych piłkarzy czekają w tym czasie domowe mecze: z GKS Tychy, Wisłą Kraków oraz Miedzią Legnica, a także wyjazdowe starcie z Arką Gdynia.

Nasi piłkarze pierwszoligowe zmagania rozpoczną w sobotę, 22 lipca od domowego meczu z GKS Tychy. Pierwszy gwizdek sędziego na stadionie przy ul. Konwiktorskiej 6 wybrzmi o godzinie 20:00. Kibice, którzy nie będą w stanie zjawić się na stadionie, będą mogli obejrzeć mecz online na stronie polsatboxgo.pl lub Statscore (umożliwia zakup pojedynczej transmisji meczu w modelu PPV)

Instrukcja:

Krok 1: Wejdź na stronę https://fortuna1liga.statscore.com/

Krok 2: Wybierz interesujące Cię spotkanie.

Krok 3: Wpisz swoje dane, a także dokonaj opłaty w kwocie 10 złotych.

Krok 4: Na podany adres e-mail otrzymasz wygenerowany kod dostępu.

Krok 5: Skopiuj otrzymany kod i wklej go w centrum meczowym.

Krok 6: Otrzymasz możliwość włączenia transmisji w playerze udostępnionym przez Polsat Box Go.

Część przychodów z każdej transmisji zasili budżet klubu, w którego centrum meczowym zakupiono licencję PPV. 

Tydzień później, w niedzielę 30 lipca, Czarne Koszule podejmą na własnym stadionie jednego z faworytów do awansu, Wisłę Kraków. Hit tej serii gier rozpocznie się o godzinie 12:40, a transmisję przeprowadzi Polsat Sport. 

To nie koniec telewizyjnych emocji z udziałem Polonii. Na początku sierpnia podopieczni Rafała Smalca wybiorą się do Gdyni na mecz z Arką. Nasz pierwszy wyjazdowy mecz w tym sezonie zaplanowano na poniedziałek, 7 sierpnia na godzinę 18:00. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na antenie Polsatu Sport.

W czwartej kolejce wrócimy do naszego wspólnego domu przy ul. Konwiktorskiej 6. W poniedziałek, 14 sierpnia zmierzymy się z Miedzią Legnica. Będzie to nasz drugi mecz z rzędu rozgrywany w pierwszy dzień tygodnia. Początek o godzinie 18:00. Transmisja online  w Polsat Box Go/Statscore.

  1. kolejka: Polonia Warszawa vs GKS Tychy, sobota 22 lipca, godzina 20:00
  2. kolejka: Polonia Warszawa vs Wisła Kraków, niedziela 30 lipca, godzina 12:40
  3. kolejka: Arka Gdynia vs Polonia Warszawa, poniedziałek 7 sierpnia, godzina 18:00
  4. kolejka: Polonia Warszawa vs Miedź Legnica, poniedziałek, 14 sierpnia, godzina 18:00

Przypominamy również o trwającej sprzedaży karnetów na domowe mecze „Czarnych Koszul”. Specjalnie dla Was otworzyliśmy na stałe Trybunę Kamienną! Karnety na ten sezon można nabyć online, klikając w poniższy link https://t.co/jmrNlwS2gD lub stacjonarnie w Czarnej Koszuli (ul. Konwiktorska 6).

Cześć na K6!