Cofnij

Mariusz Pawlak: Polonia zasługuje na nowy stadion

I Drużyna

28 XI 2024

Mariusz Pawlak: Polonia zasługuje na nowy stadion

Polonia jako najstarszy klub piłkarski w stolicy, zdecydowanie zasługuje na nowy stadion, która pomoże nie tylko w rozwoju klubu, ale stanie się również wizytówką dla mieszkańców i miasta Warszawa – przyznał trener Mariusz Pawlak w rozmowie z Goal.pl. Całą rozmowę naszego szkoleniowca z redaktorem Pawlikiem znajdziecie TUTAJ.