Klub

LegalniBukmacherzy.pl grają razem z Polonią Warszawa!

Data publikacji: 01.03.2024

Z przyjemnością informujemy, że najbliższy mecz Polonii Warszawa z Chrobrym  Głogów w ramach 1 ligi został objęty patronatem przez serwis LegalniBukmacherzy.pl.

Jest to renomowany serwis specjalizujący się w zakładach bukmacherskich, dostarczający informacje na temat legalnych operatorów, rodzajów zakładów, typów oraz kursów, a także organizujący różnorodne akcje specjalne. Na nadchodzące spotkanie nasz partner przygotował wyjątkową promocję: za postawienie 1 PLN na zwycięstwo Czarnych Koszul, możesz zgarnąć aż 50 PLN!

Jak skorzystać z oferty dla kibiców Polonii?

Poniżej opisujemy jak skorzystać z promocji LVBET, przygotowanej specjalnie dla nowych użytkowników:

  • Na początku należy zarejestrować się w LVBET z kodem promocyjnym VIPLB i wpłacić depozyt min. 20 PLN.
  • Następnie trzeba postawić kupon SOLO za dokładnie 1 PLN z tradycyjnej oferty na zwycięstwo Polonii  w meczu z Chrobrym Głogów.
  • Teraz wystarczy czekać na wynik meczu — jeśli Polonia zwycięży otrzymasz EXTRA 50 PLN w bonusie oraz standardową wygraną.

Po rejestracji w LVBET z kodem VIPLB zgarniesz także bonus 20 PLN po samej rejestracji z naszym kodem. Darmowy zakład możesz przeznaczyć na dowolne zakłady. Bonus zostanie dopisany do Twojego konta Gracza automatycznie po założeniu konta stałego.