Zapraszamy do wysłuchania konferencji prasowej po ostatnim mecz rundy zasadniczej sezonu 2025/2026, w którym Polonia Warszawa pokonała Odrę Opole 2:1. Komentarzem pomeczowym podzielili się trenerzy obu zespołów: Piotr Plewnia (Odra Opole) oraz Mariusz Pawlak (Polonia Warszawa).









