I Drużyna Klub

Zmień miejsce z Trybuny Kamiennej na Główną na mecz z Wisłą Płock! [Instrukcja krok po kroku]

  • Strona główna
  • Aktualności
  • Zmień miejsce z Trybuny Kamiennej na Główną na mecz z Wisłą Płock! [Instrukcja krok po kroku]
Data publikacji: 11.03.2024

Już w najbliższy piątek, 15 marca o godzinie 18:00 zagramy przy Konwiktorskiej 6 z Wisłą Płock w 24. kolejce Fortuna 1. Ligi. Wyjątkowo podczas tego spotkania doping prowadzony będzie z Trybuny Głównej na sektorach C1, C2, C3.

Na najbliższy mecz z Wisłą Płock młyn zostaje przeniesiony na trybunę GŁÓWNĄ, sektory C1/C2/C3. Wierzymy, że ta decyzja poprawi atmosferę i zaangażuje wszystkich w doping (…) Potrzebujemy zwycięstwa, dlatego też od 1. minuty piłkarze otrzymają pełne wsparcie z trybun – czytamy w mediach społecznościowych Ultras Enigmy.

Co jednak z osobami posiadającymi karnet/bilet z Trybuny Kamiennej, którzy chcą brać aktywny udział w dopingu? Już śpieszymy z odpowiedzią. Na piątkowy mecz #POLWPŁ Klub umożliwił jednorazową zmianę miejsca z Trybuny Kamiennej na Główną za dodatkową opłatą w wysokości 5 złotych. Poniżej przygotowaliśmy dla Was instrukcję krok po kroku.

1. Zaloguj się do swojego systemu biletowego.

2. Wybierz Twoje konto w prawym górnym rogu ekranu.

3. Kliknij „Szczegóły karnetu/biletu na mecz z Wisłą Płock”.

4. Kliknij zmień miejsce przy wydarzeniu Polonia Warszawa – Wisła Płock.

5. Wybierz miejsce na Trybunie Głównej.

6. Kliknij „Podsumowanie”.

W razie pytań bądź ewentualnych problemów prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 22 746 92 62, mailowy na adres biuro@kspolonia.pl lub za pośrednictwem klubowych mediów społecznościowych w wiadomości prywatnej. Postaramy się odpowiedzieć, jak najszybciej się da.

Bilety na #POLWPŁ są dostępne online, stacjonarnie w Czarnej Koszuli oraz w kasach stadionu w dniu meczu.

Przygotowaliśmy dla Was również wizualizację instrukcji krok po kroku.