Klub

Zasady bezpieczeństwa podczas meczu z KKS-em Kalisz

Data publikacji: 27.09.2022

W najbliższą środę 28 września Czarne Koszule zagrają zaległy mecz 1. kolejki 2 Ligi, w którym zmierzą się z KKS-em Kalisz. Prosimy wszystkie osoby wybierające się na to spotkanie o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa.

Środowe spotkanie zostało zakwalifikowane jako mecz podwyższonego ryzyka i nie będą sprzedawane napoje alkoholowe.

Zasady bezpieczeństwa podczas meczu z KKS-em Kalisz:

 1. Każda osoba przed wejściem na stadion powinna zapoznać się ze wszystkimi obowiązującymi poniżej zasadami bezpieczeństwa dotyczącymi uczestnictwa w wydarzeniu – zobacz tutaj.
 2. W środowym meczu z KKS-em Kalisz będzie mogło wziąć udział 2500 kibiców. W przypadku wyprzedania wcześniej wejściówek sprzedaż będzie zamknięta, dlatego zachęcamy do nabycia biletów wcześniej.
 3. Bilety na mecz będzie można nabyć w kasach w dniu meczowym w godzinach 16:00 – 20:00. Aby uniknąć kolejek przed wejściem, sugerujemy zakup biletów online lub z odpowiednim wyprzedzeniem w kasach. 
 4. Przypominamy, że osoby, które zakupiły karnet i wybrały opcję Bilety muszą wygenerować ze swojego konta w systemie biletowym wejściówkę na mecz z KKS-em Kalisz.
 5. Bramy wejściowe zostaną otwarte dla kibiców od godziny 17:30. 
 6. Wejście na stadion od godziny 17:30 będzie możliwe tylko na podstawie dokumentu – karnetu/biletu uprawniającego do uczestnictwa w meczu. Informujemy także, iż każda osoba, która ukończyła 18 rok życia oraz dzieci będą weryfikowane przy wejściu przez bramki. Prosimy o przygotowanie dokumentu tożsamości, (dzieci – legitymacja). 
 7. Karnet/bilet na sektor VIP upoważnia do korzystania z cateringu przygotowanego w sali nr 103 (parter) na stadionie. 
 8. Wejście na sektor i strefę VIP przed i w trakcie meczu będzie możliwe na podstawie uprawniającego dokumentu, to jest karnetu/biletu. 
 9. Osoby posiadające karnet VIP mają możliwość skorzystania z parkingu. Wjazd od ul. Międzyparkowej za okazaniem ważnej wejściówki. 
 10. Bar Czarna Koszula będzie dostępny dla wszystkich kibiców.
 11. Środowy mecz został zakwalifikowany jako mecz podwyższonego ryzyka. Napoje alkoholowe nie będą sprzedawane.
 12. Od godziny 17:30 otwarte będzie przygotowane stoisko z gadżetami.

Polonia Warszawa – KKS Kalisz, środa, godz. 19:11