Po drugiej grze kontrolnej w sezonie 25/26 poprosiliśmy o komentarz trenera Polonii Warszawa Mariusza Pawlaka oraz pomocnika Michała Bajdura. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii 4:0 po dwóch trafieniach Łukasza Zjawińskiego oraz dublecie Michała Bajdura.









