Cofnij

Wywiad z Markiem Waśkiewiczem, dyrektorem ds. sprzedaży

Klub

8 I 2025

Wywiad z Markiem Waśkiewiczem, dyrektorem ds. sprzedaży

Nowym dyrektorem ds. sprzedaży w strukturach naszego Klubu został Marek Waśkiewicz, dla którego to powrót na Konwiktorską po 15 latach, kiedy to odbył w Dumie Stolicy staż w dziale marketingu. Posłuchajcie, czym w ostatnich latach zajmował się Marek, jakie ma doświadczenie, czym dla niego jest Polonia oraz jaką ma wizję i strategię sprzedaży.