Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi po meczu Polonia Warszawa – Górnik Łęczna, spotkanie podsumowali trenerzy obu zespołów Polonii Warszawa Mariusz Pawlak oraz Górnika Łęczna Jurij Szatałow oraz zawodnicy Polonii Warszawa – Simon Skrabb oraz Łukasz Zjawiński









