Klub

Warszawa gra z Polonią!

Data publikacji: 16.08.2023

Niezmiernie miło nam poinformować o przedłużeniu dotychczasowej współpracy marketingowej z Miastem Stołecznym Warszawa.

Jako klub chcielibyśmy serdecznie podziękować Miastu Stołecznego Warszawy, a w szczególności wiceprezydent Renacie Kaznowskiej oraz Dyrektorowi Biura Sportu i Rekreacji Januszowi Samelowi, za dotychczasową współpracę, którą zgodnie postanowiliśmy kontynuować. 

W ramach współpracy logo Miasta Stołecznego Warszawy będzie widoczne na rękawach strojów meczowych, na nośnikach brandingowych na stadionie przy Konwiktorskiej 6, jak również na ściankach sponsorskich podczas konferencji prasowych i wywiadów w TV.

Jak przystało na jeden z najstarszych klubów w Warszawie, kierujemy się wartościami ważnymi dla wszystkich mieszkańców stolicy, również wyznawanymi przez ratusz, czyli szacunkiem do historii i tradycji oraz otwartym i odważnym spojrzeniem w przyszłość.

Charakteryzuje nas otwartość, a swoją ofertę kierujemy do wszystkich mieszkańców Warszawy. Prowadzimy, chociażby akcję „Otwarty Stadion”, w ramach której osoby, które nigdy nie były na domowym meczu Polonii Warszawa, mogą przyjść na stadion przy Konwiktorskiej 6 kompletnie za darmo.

Liczymy na owocną i efektywną współpracę, która przyniesie wymierne korzyści każdej ze stron.