W tym tygodniu zawodnicy I zespołu Bartłomiej Poczobut oraz Przemysław Szur odwiedzili jedną z warszawskich szkół podstawowych. Przy okazji wizyty promowaliśmy treningi w naszej akademii, zdrowy tryb życia oraz przychodzenie na nasze mecze. Zobaczcie jak wyglądała wizyta.









