Klub

Radio Kampus gra z Polonią!

Data publikacji: 28.02.2024

Niezmiernie miło nam poinformować, że nowym patronem medialnym naszego klubu zostało warszawskie Radio Kampus. Dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współpracę.

Radio Kampus to stacja radiowa Uniwersytetu Warszawskiego nadająca swoje programy na częstotliwości 97,1 FM oraz na stronie www.radiokampus.fm. To rozgłośnia tworzona głównie przez studentów UW, którzy poprzez zajęcia praktyczne sukcesywnie rozwijają swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry dydaktycznej. Radio Kampus funkcjonuje nieprzerwanie od 1 czerwca 2005 roku i nierozerwalnie wpisało się złotymi głoskami w historię nie tylko samej uczelni, ale warszawskiego radia ogólnie.

Cieszymy się z nawiązanej współpracy, która pozwoli nam dotrzeć do nowego grona odbiorców. Mamy okazję trafić do warszawskiej młodzieży oraz studentów. Przedstawić historię Polonii, misję naszego klubu, a w efekcie zachęcić do przyjścia na stadion przy Konwiktorskiej 6. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się zrobić coś naprawdę ciekawego. Wkrótce ruszamy z dedykowanymi audycjami o Polonii Warszawa, oprawą muzyczną na meczach, czy konkursami dla słuchaczy Radia Kampus. Będzie tego sporo – przyznał Grzegorz Leśniewski, dyrektor marketingu i sprzedaży Polonii Warszawa.

W ramach współpracy marketingowej obie strony umowy zobowiązują się do wspólnych działań zmierzających do wzajemnej promocji swoich organizacji, w tym m.in. udziału piłkarzy Czarnych Koszul w audycjach sportowych Radia Kampus, informacji o drużynie Dumy Stolicy w serwisach informacyjnych, czy konkursach z nagrodami dla słuchaczy.

Nawiązanie tej współpracy to świetna okazja do promocji warszawskiego sportu, z którym jesteśmy związani od samego początku istnienia stacji. Cieszymy się, że będziemy mogli na łamach naszej stacji nie tylko relacjonować wyniki, ale także rozmawiać z piłkarzami, trenerami i kadrą klubowa, dzięki czemu przybliżymy działalności klubu naszym słuchaczom. Do usłyszenia na 97,1fm i zobaczenia przy Konwiktorskiej 6 – dodał Kamil Michałowski, dyrektor działu promocji i reklamy Radia Kampus.

Witamy w polonijnej rodzinie!