Cofnij

Przemysław Szur: Uważam, że zasłużyliśmy na zaufanie od kibiców

I Drużyna

3 VII 2025

Przemysław Szur: Uważam, że zasłużyliśmy na zaufanie od kibiców

Uważam, że zasłużyliśmy na zaufanie od kibiców. Zrobiliśmy kawał dobrej roboty. Po tym starcie mało kto by powiedział, że będziemy w stanie powalczyć o te baraże – przyznał Przemysław Szur w rozmowie z redaktorem Frankiem Dzienickim z redakcji TVP Sport. Wywiad, w którym nasze defensor podsumował m.in. miniony sezon w wykonaniu Czarnych Koszul czy ocenił na co stać Dumę Stolicy w najbliższych miesiącach, znajdziecie TUTAJ.