Po analizie wniosków wraz z załączonymi dokumentami Komisja ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej postanowiła przyznać Polonii Warszawa licencję upoważniającą Klub do uczestnictwa w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy w sezonie ligowym 2026/2027 z nadzorem infrastrukturalnym oraz finansowym.
Nadzór infrastrukturalny związany jest z drobnymi pracami modernizacyjnymi na obiekcie pozwalającymi przystosować go do standardów przyjętych przez oficjalnego nadawcę najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.
Nadzór finansowy wynika z procesu przekształcenia Klubu ze spółki z o.o. w spółkę akcyjną oraz braku opinii biegłego rewidenta z badania sprawozdania finansowego za okres funkcjonowania w poprzedniej formie prawnej. Warto zaznaczyć, że zgodnie z KSH badanie sprawozdania finansowego spółki z o.o. nie jest obligatoryjne










