I Drużyna

Nowy napastnik Polonii Warszawa! Michał Fidziukiewicz dołącza do Czarnych Koszul

Data publikacji: 23.06.2022

Od 1 lipca nowym zawodnikiem Polonii Warszawa zostanie 31-letni napastnik Michał Fidziukiewicz.

– Nie zastanawiałem się długo nad podpisaniem umowy z Polonią Warszawa. Dyrektor sportowy Piotr Kosiorowski był bardzo konkretny i szybko osiągnęliśmy porozumienie. Bardzo się cieszę, że tutaj jestem – Polonia ma swoją historię i jest tutaj naprawdę wyjątkowy klimat. Przychodzę tutaj, aby wspólnie osiągnąć sukces – mówi po podpisaniu umowy nasz nowy zawodnik.

Michał Fidziukiewicz jest wychowankiem Jagielloni Białystok, a ostatni rok spędził w Motorze Lublin. Ma za sobą bardzo udany sezon, w którym został królem strzelców 2. Ligi. W trzydziestu trzech ligowych meczach zdobył dziewiętnaście bramek i jedną w spotkaniu pucharowym.

– Nie mogę się doczekać, kiedy pojawię się na pierwszym treningu. Polonia jest znana w Polsce i zawodnicy, którzy tutaj przychodzą są świadomi jakie barwy reprezentują. Chciałbym przywitać się ze wszystkimi kibicami i wierzę, że razem będziemy walczyć, by Polonia szła do góry. W każdym meczu będę dawał z siebie wszystko i strzelał jak najwięcej bramek – dodaje na koniec „Fidziu”.

Umowa będzie obowiązywała przez rok z opcją przedłużenia.

Michał, witamy w drużynie!