I Drużyna

Kup bilet na mecz z Resovią!

Data publikacji: 20.03.2024

Bilety na mecz z Resovią, który zaplanowano na poniedziałek, 8 kwietnia na godzinę 18:00, możecie zakupić wygodnie online na stronie www.bilety.kspolonia.pl lub stacjonarnie w Czarnej Koszuli.

W zeszłym tygodniu Duma Stolicy podzieliła się punktami z Wisłą Płock, remisując przed własną publicznością 2:2. Teraz naszych zawodników czeka przerwa reprezentacyjna, po której w Poniedziałek Wielkanocny wybierzemy się do Pruszkowa na mecz ze Zniczem. Przy Konwiktorskiej 6 widzimy się natomiast w drugi poniedziałek kwietnia (08.04) o godzinie 18:00, a naszym przeciwnikiem będzie Resovia. Potrzebujemy Waszego wsparcia i już teraz zachęcamy do zakupu biletów na to spotkanie.

Bilety tradycyjnie są do nabycia online na stronie www.bilety.kspolonia.pl, stacjonarnie w Czarnej Koszuli (od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 19:30) oraz w kasach stadionu w dniu meczu. Ceny na całą rundę wiosenną pozostają bez zmian.

OnlineTrybuna GłównaTrybuna KamiennaKasaTrybuna Główna Trybuna Kamienna
Dzieci do 7. roku życia1 1 Dzieci do 7. roku życia11
Ulgowy2015Ulgowy3025
Normalny3530Normalny 4540
VIP SILVER150VIP SILVER160
VIP GOLD300VIP GOLD310

Podobnie, jak przy okazji meczu z Wisłą Płock, doping prowadzony będzie z Trybuny Głównej na sektorach C1, C2, C3. Co jednak z osobami posiadającymi karnet/bilet z Trybuny Kamiennej, którzy chcą brać aktywny udział w dopingu? Już śpieszymy z odpowiedzią. Na poniedziałkowy mecz #POLRES Klub umożliwił jednorazową zmianę miejsca z Trybuny Kamiennej na Główną za dodatkową opłatą w wysokości 5 złotych. Poniżej przygotowaliśmy dla Was instrukcję krok po kroku.

1. Zaloguj się do swojego systemu biletowego.

2. Wybierz Twoje konto w prawym górnym rogu ekranu.

3. Kliknij „Szczegóły karnetu/biletu na mecz z Wisłą Płock”.

4. Kliknij zmień miejsce przy wydarzeniu Polonia Warszawa – Wisła Płock.

5. Wybierz miejsce na Trybunie Głównej.

6. Kliknij „Podsumowanie”.

Przy zakupie biletów w Czarnej Koszuli zachęcamy również do zapoznania się w ofertą naszego sklepu. W gablotach znajdziecie m.in. oficjalne koszulki meczowe, szaliki, a także inne, polonijne akcesoria. Więcej szczegółów na stronie www.sklep.kspolonia.pl.

Pełna mobilizacja! Wszyscy na stadion!