Kibice

Kumple z Trybuny – nagrody za mecz z Wisłą Płock

Data publikacji: 18.03.2024

W piątkowe popołudnie drużyna Dumy Stolicy zremisowała przed własną publicznością z Wisłą Płock 2:2, a mecz ten przyciągnął na trybuny przy #K6 2160 osób. Z uwagi na fakt, że przy okazji tego spotkania aż pięciu kibiców zdobyło taką samą liczbę punktów do klasyfikacji „Kumple z Trybuny”, to czynnikiem decydującym o ostatecznym podziale miejsce w klasyfikacji stał się czas wejścia na stadion. Najszybciej wraz ze swoimi kumplami na stadion przy #K6 wszedł Pan Mark H. Drugie miejsce przypadło Panu Mateuszowi K., a trzecie Panu Kieronowi B. Ze zwycięzcami w celu odebrania nagród będziemy kontaktować się drogą mailową.

Za zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji „Kumple z Trybuny” za mecz z Wisłą Płock Panu Mark H. zapewnił sobie udział w konkursie rzutów karnych, który odbędzie się w przerwie meczu z Resovią, piłkę z autografami piłkarzy pierwszej drużyny oraz voucher o wartości 100 zł na usługę gastronomiczną (napój/ jedzenie) do zrealizowania na terenie stadionu Polonii Warszawa w trakcie meczu.

Za zajęcie dwóch pozostałych miejsc na podium przysługuje natomiast voucher o wartości 50 zł na usługę gastronomiczną (napój/ jedzenie) do zrealizowania na terenie stadionu Polonii Warszawa w trakcie meczu oraz zestaw klubowych gadżetów o wartości do 50 złotych.

Dziękujemy wszystkim za udział oraz zachęcamy do udziału w zabawie przy okazji kolejnych spotkań rozgrywanych przy Konwiktorskiej 6. Z klasyfikacją generalną akcji „Kumple z Trybuny” możecie zapoznać się TUTAJ.