Mecz 10. kolejki Betclic 1. Ligi pomiędzy Pogonią Siedlce a Polonią Warszawa zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 4:2. Niedzielne spotkanie podsumowali trenerzy obu zespołów – Rafał Pawlak i Mariusz Brzozowski.
© 2026 Polonia Warszawa S.A. | Wszelkie prawa zastrzeżone
Powered by Sii
Strona Polonii korzysta z plików Cookies, aby zapewnić najlepszą jakość użytkowania. Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat.
Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.