Cofnij

Konferencja po meczu Polonia Warszawa – ŁKS Łódź

Konferencja po meczu Polonia Warszawa – ŁKS Łódź

Po meczu z ŁKS-em Łódź głos zabrali trenerzy obu zespołów Ryszard Robakiewicz oraz Mariusz Pawlak.