Cofnij

“Jak odradza się Polonia” – o Dumie Stolicy w mediach

I Drużyna

13 XII 2024

“Jak odradza się Polonia” – o Dumie Stolicy w mediach

Jak odradza się Polonia” – brzmi tytuł materiału przygotowanego przez popularnego Youtubera o pseudonimie “Footbreak” na temat odbudowy naszego Klubu po degradacji do czwartej ligi oraz zakupie Dumy Stolicy przez Gregoire Nitot.

Czy zespół z ul. Konwiktorskiej 6 będzie w stanie awansować, po wielu latach nieobecności, do Ekstraklasy? Jakie zmiany musiały zajść w klubie, by “Czarne Koszule” ponownie dały o sobie znać szerszemu gronu kibicowskiemu w Polsce? Ile znaczyło przyjście Gregoire’a Nitot? To część pytań, na które spróbował odpowiedzieć autor materiału, skupiając się głównie na okresie od marca 2020 roku, a więc po zakupie Klubu przez Gregoire Nitot. Zachęcamy do oglądania!