I Drużyna

Informacje organizacyjne przed meczem z Wisłą Płock

Data publikacji: 15.03.2024

Dziś (15.03) o godzinie 18:00 zagramy przy Konwiktorskiej 6 z Wisłą Płock. Poniżej najważniejsze informacje organizacyjne przed tym spotkaniem, w tym atrakcje, które przewidzieliśmy dla Was przed i w przerwie meczu.

Zainteresowanie dzisiejszym meczem stale rośnie, dlatego warto się pospieszyć i zakupić bilet już teraz. Będziesz miał wtedy pewność, że bez problemów wejdziesz na stadion przy #K6 i z wysokości trybun obejrzysz mecz z Wisłą Płock w 24. kolejce Fortuna 1. Ligi.

Bilety na mecz #POLWPŁ możecie zakupić: Online oraz w kasach stadionu w dniu meczu od godziny 16:00.

Otwarcie bram stadionu zaplanowano na godzinę 16:20. Warto przyjść jednak wcześniej, żeby uniknąć stania w kolejkach! Przy okazji meczu #POLWPŁ warto również odwiedzić naszą strefę gastronomiczną, która wspierana tradycyjnie przed food trucki, spełni oczekiwania niejednego smakosza! Najlepszą giętą spróbujesz na Polonii! Przyjdź i przekonaj się sam!

Około godziny 17:20 na dziedzińcu, obok stoiska z klubowymi gadżetami, odbędzie się spotkanie z Mateusza Kuchtą, podczas którego będziecie mogli z nimi chwilę porozmawiać, zbić „pionę” oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie. Kuchcik dla każdego kibica będzie miał również mały upominek.

Na stadionie przy #K6 wypatrujcie również maskotki Jaguarzycy Beaty, która umili Wam czas przed, w trakcie i po meczu.

W przerwie meczu #POLCHR zaplanowaliśmy dla Was dodatkową atrakcję w postaci konkursu rzutów karnych. Dla szczęśliwców czekają piłki, dostarczone przez Hummela, a więc głównego sponsora technicznego klubu.

Ważna informacja dla kibiców zmotoryzowanych! Do parkingu od ulicy Międzyparkowej dostęp mają karnetowicze VIP GOLD, natomiast do parkingu od ulicy Bonifraterskiej karnetowicze VIP SILVER. Wszystkich kibiców zachęcamy również do wybrania komunikacji miejskiej.

Jeżeli do tej pory nie miałeś przyjemności gościć w naszym wspólnym domu na K6, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W ramach akcji „Otwarty Stadion” możesz wygenerować bilet i cieszyć się piłkarskimi emocjami kompletnie za darmo. Szczegóły.

Każda osoba przebywająca w trakcie meczu na stadionie przy ul. Konwiktorskiej 6 jest zobowiązana do przestrzegania regulaminu imprez masowych, z którym można się zapoznać, klikając w link.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48 22 746 92 62 lub mailowy pod adresem biuro@kspolonia.pl.