Klub

Harmonogram transmisji w Czarnej Koszuli [02-07.04]

Data publikacji: 02.04.2024

Polska piłka, zwłaszcza w tym pierwszoligowym wydaniu, zagości w naszym sports barze w najbliższych dniach. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji na ten tydzień. Miejsca tradycyjnie możecie rezerwować telefonicznie pod numerem 504 522 799, a także mailowo na adres marketing@kspolonia.pl.

W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was sześć transmisji. Zaczynamy już jutro, w środę 3 kwietnia od meczu Piasta Gliwice z Wisłą Kraków w półfinale Fortuna Pucharu Polski. Początek spotkania o godzinie 17:30.

W piątek zapraszamy na godzinę 18:00 i mecz Górnika Łęczna z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Z kolei na sobotę i niedzielę przygotowaliśmy dla Państwa po dwie transmisje. W sobotę na naszych ekranach zagoszczą mecze Termaliki z Zagłębiem Sosnowiec i GKS-u Tychy z Wisłą Płock.

Niedzielę natomiast zaczynamy już o 12:40 i hitu tej serii gier Fortuna 1. Ligi między Wisłą Kraków a Motorem Lublin. Weekend zakończymy starciem GKS-u Katowice z Lechią Gdańsk.

Wszystkich kibiców spragnionych piłkarskich wrażeń zapraszamy jednak szczególnie na poniedziałek, 8 kwietnia i mecz Dumy Stolicy z Resovią, który zaplanowano na godzinę 18:00. Sprzedaż biletów trwa online oraz stacjonarnie w naszym sports barze.

W naszej ofercie znajdziecie złocisty trunek w wielu wariantach, słonek i słodkie przekąski, oraz dania na gorąco. Z menu Czarnej Koszuli możecie zapoznać się w naszej nowej zakładce „Sports Bar”.