Cofnij

Czarny Wtorek: Wywiad z Bartłomiejem Drylem

Klub

22 V 2025

Czarny Wtorek: Wywiad z Bartłomiejem Drylem

Za nami kolejne spotkanie w ramach “Czarnych Wtorków”, którego gościem był Bartłomiej Dryl, wiceprezes i członek zarządu Polonii Warszawa. Zapis z oficjalnej części spotkania jest już dostępny na naszym kanale Youtube!

Dziękujemy wszystkim za owocne, trwające blisko 3 godziny spotkanie, na którym nie zabrakło merytorycznych rozmów, dużej dawki humoru, i polonijnych wspomnień.

Do zobaczenia w czerwcu na kolejnym spotkaniu z cyklu “Czarnych Wtorków”. O sylwetce kolejnego gościa, który odwiedzi Czarną Koszulę, poinformujemy niebawem za pośrednictwem mediów społecznościowych, które warto zaobserwować, by być na bieżąco z informacji z życia Klubu.