Klub

Bilety na mecz ze Zniczem Pruszków są już dostępne w sprzedaży!

Data publikacji: 07.08.2022

Już 11 sierpnia o godzinie 19:30 czekają nas sportowe emocje na K6! Polonia Warszawa powalczy o kolejne ligowe punkty i podejmie drużynę Znicza Pruszków. Nasza drużyna potrzebuje Waszego wsparcia!

Nasz ostatni mecz na K6 cieszył się dużym zainteresowaniem z Waszej strony, dlatego też w meczu ze Zniczem Pruszków będzie mogło wziąć udział 3.500 kibiców. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie czekajcie na ostatni moment i kupujcie bilety już dziś!

BILETY NA MECZ ZE ZNICZEM

Drodzy Kibice!

Spotkanie ze Zniczem Pruszków, podobnie jak wszystkie domowe mecze do końca rundy jesiennej zostały zakwalifikowane jako mecze podwyższonego ryzyka, co wiąże się z ponoszeniem przez Klub dodatkowych, wysokich kosztów ich organizacji oraz utratą przychodów ze sprzedaży alkoholu. Decyzja ta została podjęta przez organy Państwa w związku z incydentami, jakie miały miejsce podczas meczów domowych i wyjazdowych ze strony części kibiców Polonii. Dlatego też jesteśmy zobowiązani do precyzyjnego szacowania liczby kibiców mogących wziąć udział w danym meczu, aby uniknąć ponoszenia dodatkowych kosztów, które można wykorzystać na rozwój sportowy Klubu.

Jako Klub dokonujemy wszelkich starań, aby finanse Polonii były zarządzane optymalnie, co pozwoli rozwijać nasz Klub i podnosić jakość waszych doznań na stadionie. By tego dokonać potrzebujemy Waszego wsparcia:

  1. Prosimy o jak najwcześniejszy zakup biletów – to nie tylko zagwarantuje Wam najlepsze miejsce na stadionie, ale także pozwoli nam na lepsze oszacowanie liczby dostępnych miejsc na stadionie, które musimy zgłaszać 5 dni przed spotkaniem.
  2. Nowość! Jeśli posiadasz karnet na cały sezon, a nie będziesz mógł przyjść na mecz możesz zwolnić swoje miejsce na trybunie na to spotkanie. Jak to zrobić?

– Zaloguj się na swoje konto w naszym systemie biletowym – https://bilety.kspolonia.pl.

– W prawym górnym rogu po rozwinięciu menu użytkownika i wybierz zakładkę „Twoje dane” i wybierz swój karnet na ten sezon.

– Pod informacją o karnecie o dostępnych wydarzeniach anulujemy bilet na wybrany mecz.

– Usługa dostępna dla wszystkich posiadaczy karnetów niezależnie od wybranego rodzaju dostarczenia (bilety/ekarta).

– Zwolnienie miejsca jest darmowe.

Sprzedaż stacjonarna biletów i karnetów:

10.08 (środa)- 17:00 – 19:00

11.08 (dzień meczowy) – 16:00 – 20:30

Zachęcamy do zakupu biletów wcześniej! Do zobaczenia na K6!