II Drużyna

Amator rozbity. Rezerwy nie dały szans przyjezdnym z Maszewa

Data publikacji: 27.05.2024

Nie tylko jedynka, ale również i drugi zespół Polonii Warszawa zainkasował w miniony weekend trzy punkty. Drużyna prowadzona przez Damiana Falkowskiego pewnie pokonała na „Saharze” Amator Maszewo aż 7:0.

Mecz z Amatorem Maszewo to kolejny popis strzelecki Krystiana Tymendorfa. Młody napastnik czterokrotnie w tym spotkaniu znalazł drogę do bramki rywala, wpisując się na listę strzelców w 45. 57. 61. i 79. minucie. Krystian dołożył do tego również jedną asystę. To właśnie on był autorem ostatniego podania przy trafieniu Jakuba Olesińskiego. Z bramką spotkanie z Amatorem Maszewo zakończyli również Krzysztof Dąbrowski i Dawid Keller.

Po 26. kolejkach zespół Damiana Falkowskiego zajmuje 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 44. punktów. W kolejnej serii gier Duma Stolicy zagra w Staroźrebach ze Świtem, a więc ósmym zespołem ligowej tabeli. Spotkanie zaplanowano na sobotę, 1 czerwca na godzinę 12:00. Kolejny mecz przed własną publicznością dwójka rozegra w weekend 8-9 czerwca, a naszym przeciwnikiem będzie Unia Warszawa. Spotkanie odbędzie się na „Saharze”, a o dokładnym terminie meczu będziemy informować w naszych mediach społecznościowych.

Polonia II Warszawa: Wiśniewski- Smulski (46. Kondeja), Olesiński, Skalski – S. Dąbrowski (69. Jarosz), Emre Celik (C) (63. Latsyba), Keller, Kaim, Bartkiewicz (69. Parafianowicz)- Vorobiov (46. Rowicki), Tymendorf