GLÓWNY SPONSOR Sponsor Sii

I Drużyna

Zwycięska seria trwa! Polonia Warszawa pewnie wygrywa z Bronią Radom

Data publikacji: 26.09.2020

Od 1. minuty spotkania mogliśmy oglądać wyrównaną rywalizację. Już w 6. minucie mieliśmy dobrą okazję do objęcia prowadzenia, ale nieznacznie z rzutu wolnego pomylił się Smuga. Polonia szybko jednak objęła prowadzenie. W 14 minucie odważnie prawą stroną ruszył Adam Pazio i strzałem po długim rogu umieścił piłkę w siatce. W pierwszej połowie nie oglądaliśmy już bramek, do szatni schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron zmobilizowana Polonia nie zwalniała tempa. W 47. minucie nasze prowadzenie podwyższył Patryk Paczuk. Drużyna konsekwentnie dążyła do podwyższenia prowadzenia, co udało się już w 51. minucie za sprawą Daniela Smugi. Swój wielki moment miał również w tym meczu wychowanek Czarnych Koszul – Jakub Wyszkowski. Wprowadzony w 63. minucie pomocnik już dwie minuty później wpisał się listę strzelców, zdobywając pierwszą bramkę w seniorskim zespole. Jeszcze w 71. minucie Broń Radom odpowiedziała trafieniem z rzutu karnego Matheusa Diaza, jednak tylko na tyle stać było dzisiaj drużynę gości. Wynik nie uległ do końca zmianie i mogliśmy się cieszyć z trzeciego zwycięstwa z rzędu.

Polonia Warszawa 4:1 Broń Radom

Bramki: Adam Pazio (14’), Patryk Paczuk (47’), Daniel Smuga (51’), Jakub Wyszkowski (65’)

Polonia: Leleń, Pazio, Goliński, Wełna, Wojdyga, Mosiejko (Szymczak 63’), Piątek, Andrzejewski (Wyszkowski 63’), Parobczyk (Wierzbowski 74’), Smuga (Kujawa 83’), Paczuk (Radziński 74’)

Trener: Wojciech Szymanek

Widzów: 1 111