Klub

Zorganizuj event w Czarnej Koszuli!

Data publikacji: 14.01.2024

Chciałbyś zorganizować wydarzenie, o którym twoi koledzy lub współpracownicy będą wspominać latami? Nie masz jednak odpowiedniego miejsca? Nic straconego! Z chęcią zajmiemy się kompleksową organizacją Twojego wydarzenia w naszym sports barze Czarna Koszula!

Czarna Koszula Sports Bar to idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych w prawdziwym, polonijnym wydaniu. Klimatyczna przestrzeń zdominowana przez piłkarskie akcenty w postaci koszulek meczowych czy archiwalnych zdjęć potęguje tylko wrażenie wyjątkowości!

Oferta swoim zakresem obejmuje trzy typy imprez:

Oferta organizacji imprezy integracyjnej,

Oferta organizacji imprezy urodzinowej,

Oferta organizacji szkoleń i konferencji.

Z chęcią zajmiemy się kompleksową organizacją Twojego wydarzenia poprzez aranżację sali, przygotowanie cateringu, czy organizację i obsługę techniczną.

Dodatkowo mają Państwo możliwość wynajęcia przestrzeni sportowych znajdujących się na terenie obiektu przy Konwiktorskiej 6, w tym hali sportowej, basenu oraz boiska ze sztuczną nawierzchnią.

Osoby zainteresowane organizacją swojego eventu w naszym sports barze prosimy o kontakt mailowy czarnakoszula@kspolonia.pl oraz pod numerem telefonu 504 522 799.

Zachęcamy Państwa również do śledzenia zakładki „Eventy i bar” na naszej stronie internetowej oraz klubowych profili w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, X).