Klub

Zmiany na stronie www. Zapowiedź kolejnych usprawnień i aktualizacji

Data publikacji: 24.10.2023

Chcielibyśmy zakomunikować wszystkim fanom „Czarnych Koszul”, że intensywnie pracujemy nad wieloma zmianami w różnych naszych kanałach komunikacyjnych. Dziś wprowadziliśmy na stronie głównej Polonii Warszawa kilka zmian nawigacyjnych, które mają za zadanie ułatwić odwiedzającym poruszanie się po stronie. Zmiany mają na celu usprawnić nawigację nie tylko stałym użytkownikom, ale przede wszystkim nowym odwiedzającym. Stworzyliśmy dla Was nową zakładkę KIBICE (w rozbudowie), w której znajdziecie informację dotyczące akcji promocyjnych, najnowszych kampanii, informacji odnośnie dnia meczowego, czy też stadionowych atrakcji. Drugą ważną zmianą będzie zakładka BIZNES (w rozbudowie), która skierowana jest do sponsorów i wszystkich partnerów Dumy Stolicy. To tu chcemy tworzyć wyjątkowy biznesowy klimat i informować członków Polonia Biznes Klub o naszych inicjatywach i działaniach. Marzy nam się (a marzenia trzeba przecież spełniać, prawda?) stworzenie wyjątkowej platformy do wymiany wiedzy i doświadczenia opartej o wartości i historię Czarnych Koszul.

Wkrótce odświeżymy również relację z dnia meczowego. Widzimy, jak często szukacie informacji o aktualnym wyniku spotkania rozgrywanego przez nasz ukochany zespół. Chcemy byście jako pierwsi i z pierwszej ręki wiedzieli zestawienie 11. Czarnych Koszul na mecz, czy też co ciekawego działo się w polu karnym😊. Dołożymy wszelkich starań, aby relacja tekstowa z meczu była szybka i profesjonalna dla tych, którzy nie mogą wspierać naszych zawodników z wysokości trybun, czy też śledzić spotkania poprzez link do transmisji PPV.

Dodatkowo wkrótce zmienimy wygląd systemu biletowego, który zdecydowanie potrzebuje odświeżenia. Zaoferujemy nowe pakiety meczowe w atrakcyjnych cenach, będziemy chcieli bardziej doceniać lojalnych fanów i karnetowiczów, ale również dzięki łatwemu i przejrzystemu systemowi zakupu biletów na pojedyncze spotkanie, zachęcać większe grono nowych kibiców do odwiedzania stadionu przy Konwiktorskiej 6.

Pracujemy nad aktualizacją treści i zdjęć na naszej stronie, bogatszą i atrakcyjniejszą ofertą sklepu internetowego. Ruszyły również zaawansowane prace nad aplikacją Polonia Warszawa, nowymi formatami w PoloniaTV, regularną wysyłką newslettera (ważne: zaznacz zgody marketingowe, jeśli chcesz być na bieżąco😊), czy też relacjami live na Instagramie. Jest tego sporo, ale wkrótce zobaczycie zmiany i poprawki. Wszystkie działania będą przez nas sukcesywnie wdrażane i komunikowane. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wasze uwagi, a te konstruktywne zawsze chętnie bierzemy pod uwagę.

Stay tuned #K6😊