II Drużyna

Ze Staroźreb wracamy bez punktów

Data publikacji: 02.06.2024

Polonia II Warszawa przegrała na wyjeździe ze Świtem Staroźreby 1:2 w meczu 27. kolejki Decathlon V Ligi.

Najpierw w 51. minucie drużynę Świtu wyprowadził na prowadzenie Michał Patora, które dziesięć minut później podwyższył Michał Sobczak. Z kolei autorem jedynego gola dla zespołu Czarnych Koszul był Paweł Tarnowski, który w 74. minucie pewnie wykorzystał rzut karny. Bramka doświadczonego napastnika, który w przeszłości reprezentował barwy pierwszego zespołu, nie wpłynęła na końcowy rezultat meczu i trzy punkty zostały w Staroźrebach.

Porażka ze Świtem przerwała serię trzech zwycięstw z rzędu naszego zespołu. Mimo zerowej zdobyczy punkowej „dwójce” udało się utrzymać piąte miejsce w tabeli Decathlon V Ligi.

Na właściwe tory drużyna Damiana Falkowskiego postara się wrócić już w najbliższy weekend (8-9.06). Na „Saharze” zagramy z Unią Warszawa, a mecz odbędzie się w piątek, 7 czerwca o godzinie 20:45. Serdecznie zapraszamy!

Polonia II Warszawa: Wiśniewski – Kondeja (60. Parafianowicz), Olesiński (35. Olczak), Skalski – Ziembicki (60. Tarnowski), S. Dąbrowski, Emre Celik, Smulski, Kaim (60. Latsyba)- Vorobiov (46. Tymendorf), Śledziewski