Kibice

Zasady bezpieczeństwa przed meczem ze Śląskiem II Wrocław

Data publikacji: 02.03.2023

W ramach 21. kolejki eWinner 2. Ligi Polonia Warszawa zmierzy się u siebie ze Śląskiem II Wrocław. Dla naszej drużyny będzie to pierwsze domowe spotkanie w 2023 roku.

Zasady bezpieczeństwa podczas meczu ze Śląskiem II Wrocław:

  1. Każda osoba przed wejściem na stadion powinna zapoznać się ze wszystkimi obowiązującymi poniżej zasadami bezpieczeństwa dotyczącymi uczestnictwa w wydarzeniu – zobacz tutaj.
  2. Bilety na mecz będzie można nabyć w kasach w dniu meczowym w godzinach 14:00 – 18:00 oraz w czwartek i piątek przed meczem w godzinach 17:00 – 19:00. Aby uniknąć kolejek przed wejściem, sugerujemy zakup biletów online lub z odpowiednim wyprzedzeniem w kasach. 
  3. Bramy wejściowe zostaną otwarte dla kibiców od godziny 15:00. 
  4. Wejście na stadion od godziny 15:00 będzie możliwe tylko na podstawie dokumentu – karnetu/biletu uprawniającego do uczestnictwa w meczu. Informujemy także, iż będziemy sprawdzać dokumenty uprawniające do skorzystania z biletu ulgowego. Prosimy o przygotowanie dokumentu tożsamości, (dzieci – legitymacja). 
  5. Karnet/bilet GOLD na sektor VIP upoważnia do korzystania z cateringu przygotowanego w sali nr 103 (parter) na stadionie. 
  6. Wejście na sektor i strefę VIP przed i w trakcie meczu będzie możliwe na podstawie uprawniającego dokumentu, to jest karnetu/biletu. 
  7. Osoby posiadające karnet VIP mają możliwość skorzystania z parkingu. Wjazd od ul. Międzyparkowej za okazaniem ważnej wejściówki. 
  8. Bar Czarna Koszula będzie dostępny dla wszystkich kibiców.
  9. Stoisko z gadżetami będzie dostępne od godziny 16:00.
  10. Mecz zgłoszony został na 3500 osób.

Polonia Warszawa – Śląsk II Wrocław, sobota, godz. 17:00