Klub

Zasady bezpieczeństwa przed meczem z Wisłą Puławy

Data publikacji: 19.08.2022

W ramach 7. kolejki 2. Ligi Czarne Koszule podejmą drużynę Wisły Puławy. Prosimy wszystkie osoby wybierające się na to spotkanie o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa.

Sobotnie spotkanie zostało zakwalifikowane jako mecz podwyższonego ryzyka i nie będą sprzedawane napoje alkoholowe.

Zasady bezpieczeństwa podczas meczu ze Wisłą Puławy:

 1. Każda osoba przed wejściem na stadion powinna zapoznać się ze wszystkimi obowiązującymi poniżej zasadami bezpieczeństwa dotyczącymi uczestnictwa w wydarzeniu – zobacz tutaj.
 2. W sobotnim meczu z Wisłą Puławy będzie mogło wziąć udział 2800 kibiców. W przypadku wyprzedania wcześniej wejściówek sprzedaż będzie zamknięta, dlatego zachęcamy do nabycia biletów wcześniej.
 3. Bilety na mecz będzie można nabyć w kasach w dniu meczowym w godzinach 16:00 – 20:00. Aby uniknąć kolejek przed wejściem, sugerujemy zakup biletów online lub z odpowiednim wyprzedzeniem w kasach. 
 4. Przypominamy, że osoby, które zakupiły karnet i wybrały opcję Bilety muszą wygenerować ze swojego konta w systemie biletowym wejściówkę na mecz ze Wisłą Puławy.
 5. Bramy wejściowe zostaną otwarte dla kibiców od godziny 17:30. 
 6. Wejście na stadion od godziny 17:30 będzie możliwe tylko na podstawie dokumentu – karnetu/biletu uprawniającego do uczestnictwa w meczu. Informujemy także, iż każda osoba, która ukończyła 18 rok życia oraz dzieci będą weryfikowane przy wejściu przez bramki. Prosimy o przygotowanie dokumentu tożsamości, (dzieci – legitymacja). 
 7. Karnet/bilet na sektor VIP upoważnia do korzystania z cateringu przygotowanego w sali nr 103 (parter) na stadionie. 
 8. Wejście na sektor i strefę VIP przed i w trakcie meczu będzie możliwe na podstawie uprawniającego dokumentu, to jest karnetu/biletu. 
 9. Osoby posiadające karnet VIP mają możliwość skorzystania z parkingu. Wjazd od ul. Międzyparkowej za okazaniem ważnej wejściówki. 
 10. Bar Czarna Koszula będzie dostępny dla wszystkich kibiców.
 11. Sobotni mecz został zakwalifikowany jako mecz podwyższonego ryzyka. Napoje alkoholowe nie będą sprzedawane.
 12. Od godziny 17:30 otwarte będzie przygotowane stoisko z gadżetami.

Polonia Warszawa – Wisła Puławy, sobota, godz. 19:11