GLÓWNY SPONSOR Sponsor Sii

Klub

Zasady bezpieczeństwa podczas jubileuszu Polonii

Data publikacji: 19.11.2021

19 listopada Polonia Warszawa obchodzi 110 lat istnienia Klubu. W tym wyjątkowym dniu czeka nas wiele sportowych emocji na K6 oraz atrakcji dla wszystkich Kibiców.


Piątkowe wydarzenie zostało zakwalifikowane jako impreza masowa. Sprzedaż napojów alkoholowych będzie dostępna w Czarnej Koszuli oraz na stoisku przed stadionem. Wszystkich sympatyków klubu zapraszamy także na nasze stoisko z klubowymi gadżetami.

Zasady bezpieczeństwa:

 1. Każda osoba przed wejściem na stadion powinna zapoznać się ze wszystkimi obowiązującymi poniżej zasadami bezpieczeństwa dotyczącymi uczestnictwa w wydarzeniu.
 2. Bilety na mecz będzie można nabyć w kasach w dniu meczowym w godzinach 15:00 – 20:00. Aby uniknąć kolejek przed wejściem, sugerujemy zakup biletów online lub z odpowiednim wyprzedzeniem w kasach.
 3. Bramy wejściowe zostaną otwarte dla kibiców od godziny 16:30.
 4. Wejście na stadion będzie możliwe tylko na podstawie dokumentu – karnetu/biletu uprawniającego do uczestnictwa w meczu. Informujemy także, iż każda osoba, która ukończyła 18 rok życia oraz dzieci będą weryfikowane przy wejściu przez bramki. Prosimy o przygotowanie dokumentu tożsamości, (dzieci – legitymacja).
 5. Karnet/bilet na sektor VIP upoważnia do korzystania z cateringu przygotowanego w sali nr 103 (parter) na stadionie.
 6. Wejście na sektor i strefę VIP przed i w trakcie meczu będzie możliwe na podstawie uprawniającego dokumentu, to jest karnetu/biletu.
 7. Osoby posiadające karnet VIP mają możliwość skorzystania z parkingu. Wjazd od ul. Międzyparkowej za okazaniem ważnej wejściówki.
 8. Podczas sobotniego meczu dla wszystkich kibiców będzie otwarty bar Czarna Koszula.
 9. Piątkowy mecz został zakwalifikowany jako impreza masowa. Napoje alkoholowe będą dostępne w Czarnej Koszuli i na stoisku przed stadionem
 10. Od 16:30 otwarte będzie dla kibiców również stoisko z klubowymi gadżetami.
 11. Z powodu epidemii COVID-19 wszystkich kibiców obowiązują specjalne wytyczne w celu zachowania szczególnej ostrożności i ochrony zdrowia uczestników wydarzenia.
  • Wszyscy kibice mają obowiązek zakrywania nosa i ust już przed przekroczeniem bram Stadionu. Wejście na teren obiektu bez maseczki będzie niemożliwe.
  • Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości (min. 2 metry) podczas wejścia na teren Stadionu oraz w trakcie uczestnictwa w wydarzeniu.
  • Każdy kibic posiadający karnet/bilet zobowiązany jest do zajęcia zarezerwowanego miejsca, które umieszczone jest na karnecie/bilecie.
  • Każdą niebezpieczną sytuację lub złe samopoczucie prosimy zgłaszać do Organizatora w celu zachowania bezpieczeństwa pozostałych uczestników wydarzenia.

Mecz oldbojów: Polonia Warszawa – Cracovia, sobota, godz. 17:00
Mecz ligowy: Polonia Warszawa – Wissa Szczuczyn, sobota, godz. 19:1