Klub

Zapraszamy w niedzielę na festiwal rodziny fundacji A.R.T na stadionie Polonii

Data publikacji: 22.05.2024

W niedzielę 26. Maja, zapraszamy na 8. festiwal rodziny organizowany przez fundację A.R.T., który obędzie się na stadionie Polonii Warszawa. Jako klub przygotujemy dla Was strefę sportu na głównej murawie naszego stadionu. Będziecie mogli wziąć udział w pokazowym treningu organizowanym przez naszych certyfikowanych trenerów Akademii przygotujemy piłkarskie wyzwania, w których udział będą mogły wziąć całe rodziny. Będziecie mogli poczuć się jak prawdziwi piłkarze biorąc udział w atrakcjach piłkarskich przygotowanych przez nas na prawdziwej murawie pełnowymiarowego stadionu piłkarskiego. Wpadajcie całymi rodzinami i spędźcie ten dzień na Konwiktorskiej 6!

Tego samego dnia o godzinie 15:00 nasi piłkarze rozpoczną zmagania w ostatniej kolejce tego sezonu. Mecz ten będziecie mogli obejrzeć w naszym Sports Barze – Czarnej Koszuli. Aby wejść tego dnia na stadion wymagana jest wcześniejsza rejestracja na wydarzenia organizatora (VIII FESTIWAL RODZINY) , wejście na imprezę znajdować się będzie przy wejściu na Trybunę Główną.

W związku z trwającym Festiwalem Rodziny do zakończenia wydarzenia na stadionie nie będzie sprzedawany alkohol. Od momentu rozpoczęcia meczu bar Czarna Koszula będzie dostępny tylko dla kibiców oglądających mecz. Miejsca możecie rezerwować:

pod nr telefonu: 504 522 799
lub mailowo: marketing@kspolonia.pl

O fundacji i wydarzeniu:

Fundacja A.R.T. wierzy, że silna i zgrana rodzina stanowi fundament zdrowego społeczeństwa, dlatego działając aktywnie, wspiera rodziny w budowaniu pozytywnych relacji i wartości. Na Festiwalu Rodziny będzie pełno atrakcji dla wszystkich. Różne warsztaty twórcze dla dzieci, zabawy sportowe oraz zajęcia dla dorosłych. Będzie również możliwość skorzystania z porad specjalistów ds. dietetyki i psychologów. Chętni będą mogli zarejestrować się do bazy dawców szpiku. Będzie można sprawdzić swój wzrok i wziąć udział w konkursach i wspólnych zabawach, oczywiście z nagrodami.

Więcej o Fundacji A.R.T

Szczegóły wydarzenia dostępne są tutaj

DARMOWA REJESTRACJA NA WYDARZENIE