I Drużyna

Z Wisłą w niedzielę. Poznaliśmy termin meczu z „Białą Gwiazdą”

Data publikacji: 24.11.2023

Na zakończenie 2023 roku drużyna Czarnych Koszul wybierze się do Krakowa na mecz z Wisłą. Dzisiaj poznaliśmy termin tego spotkania.

Mecz z „Białą Gwiazdą” zostanie rozegrany w niedzielę, 17 grudnia o godzinie 12:40. Rywalizację z drużyną Radosława Sobolewskiego będziecie mogli obejrzeć na antenie Polsatu Sport oraz w systemie PPV. Kupując dostęp z naszego linku, wspierasz swój ukochany klub również finansowo. To koszt zaledwie 10 złotych, z czego 50% kwoty trafi na klubowe konto.

Z krakowską Wisłą graliśmy już w tym sezonie dwukrotnie. Oba spotkania zakończyły się niestety naszą porażką – 2:3 w lidze i 0:3 w Fortuna Pucharze Polski. Nasi piłkarze zrobią wszystko, by przerwać złą passę z tym rywalem i w dobrych nastrojach zakończyć rok 2023.

Przed meczem z Wisłą naszą drużynę czekają jeszcze dwa spotkania wyjazdowe z Odrą Opole (26.11. godz. 12:40) i GKS Tychy (8.12. godz. 18:00). W międzyczasie, bo 1 grudnia o godzinie 18:00, podejmiemy przy #K6 Stal Rzeszów. Bilety są dostępne online oraz stacjonarnie w naszym sports barze Czarna Koszula.

Przy okazji meczu #POLSTA w hali koszykarskiej przy #K6 odbędzie się kiermasz świąteczny połączony z zabawą mikołajkową dla najmłodszych. Wstęp w cenie biletu! Dzieci do 11 roku życia wchodzą za symboliczną złotówkę!